Mutfak Masaları

Mutfak Masası Seçimi

mutfak-masasi-secerken-dikkat-edilmesi-gerekenler

Mutfaklar, sadece yemek yapmak için girdiğimiz yerler olmaktan çıkalı epey zaman geçti. Artık çoğunlukla vakit geçirilen yerlerin arasında. Yemek masasında tüm ailenin biraraya geldiği, kaliteli zaman geçirilen bir yer oldu.

Mutfak masası seçerken dikkat edilmesi gerekenleri sayacak olursak, mutfak dolaplarının rengi, deseni, mutfağın ışık alma durumu, mutfağın büyüklüğü, uzun mutfak veya kare mutfak oluşu, masayı koyacağımız yer gibi göz önünde bulundurmamız gereken çok fazla etmen vardır. Bunlardan birkısmı seçimimizi önemli ölçüde etkilerken, bir kısmı ise gözardı edilebilir. 

Dar Mutfak Masası

Kaliteli vakit geçirdiğimiz mutfaklarımız için yemek masası seçiminde de kaliteden ödün vermeden zarif ve hesaplı mutfak masaları alabiliriz. Mutfak masa takımı alırken, mutfağınızın büyüklüğü önemli ölçüde etkili olmaktadır. Mutfak masası seçiminde, masayı koyacağınız yer ve alanın genişliğini gözönünde bulundurmakta fayda vardır. Küçük mutfaklar için dar mutfak masası almak isteyenler ahşap katlanır masa sandalye düşünebilirler. Mutfağınızın köşesine konulacak olan katlanır mutfak masası ve yanında katlanır mutfak sandalyeleri ile fazla yer kaplamayan çözümler olabilir.

Ahşap Mutfak Masa Sandalye Takımları

Mutfak masa sandalye takımı seçiminde, showroom’umuzda bulunan modeller arasından mutfağınıza uygun bir masa takımı bulacağınızdan eminiz. Ankara Siteler’de bulunan imalat ve satış yerimizi ziyaret ederek birbirinden şık mutfak masaları ve mutfak sandalyeleri arasından beğendiğiniz bir masa takımı bulabilirsiniz. 

Doğal Ahşap Yemek Masaları

Doğal ahşap yemek masaları, ceviz masa, ladin masa veya kütük masa şeklinde olabilmektedir. Üzerine vurulan vernik ile doğal ağaç yapısını olduğu gibi göstermektedir. Kütük masalar, ağacın doğal güzelliğini tüm saflığıyla gözler önüne sermektedir. Birbirinden şık ve kaliteli doğal ahşap masa çeşitlerimiz arasından beğeninizi kazanacak bir masa rahatlıkla bulabileceksiniz. Siteler’de bulunan satış yerimizde ahşap masa çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Ahşap mutfak masa sandalye takımları, yuvarlak yemek masası, baba ayak masa, metal ayaklı mutfak masası, ahşap katlanır masa sandalye takımları gibi birçok mutfak masa sandalye çeşidini birarada görmek için Ankara Siteler’de bulunan Showroom’umuza davetlisiniz.

Ardıç Mobilya&Aksesuar
Ulubey, Dolantı Sk. No:34/3, Altındağ/Ankara

Bir cevap yazın